Medi-Sept sp. z o.o.
Konopnica 159c
21-030 Motycz
tel. (81) 535 22 22
fax (81) (81) 535 22 27
e-mail: sprzedaz@medi-sept.com.pl
www.medisept.com.pl
Kariera w Medi-Sept
Medi-Line
Medi-Line
Mediclean
Steri-line

Logowanie

Mail   Hasło  

Dla nowych Klientów.
Przejdź do Sklepu

Kontakt z działem sprzedaży.
Formularz kontaktowy
Katalog Medi-Sept
KONTAKT
Medi-Sept sp. z o.o.
21-030 Motycz,
Konopnica 159c (k. Lublina)
tel. 81 535 22 22
fax. 81 535 22 27
e-mail: info@medi-sept.com.pl
   Podziękowania Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Podziękowania Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie

Firma Medi-Sept wspomaga szkolny chór Kasjopea ze Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Lublinie.

 
OKRES OBOWIĄZYWANIA PROMOCJI: 01.01.2012 – do odwołania

ADRESACI PROMOCJI:
Promocja skierowana do wszystkich Klientów firmy Medi-Sept zamawiających towar poprzez Platformę Sprzedażową - www.medi-sept.com.pl i Pulpit Kontrahenta.

ZASADY PROMOCJI:
1. Produkty w ofercie Medi-Sept mają przyznane dodatkowe zróżnicowane punkty rabatowe, dzięki którym w „Śwince skarbonce” gromadzone są oszczędności Klienta. Przy każdym produkcie podana jest informacja jaki % jego ceny trafi do „Świnki skarbonki” jeśli zostanie zamówiony. Produkty marki MEDICLEAN (środki czystości i sprzęt), MEDI-LINE, STERI-LINE oraz GLIT mają przyznane 1,5% rabatu, pozostałe produkty z oferty Medi-Sept – 0,5%

MECHANIZM PROMOCJI:
1. W podsumowaniu zamówienia znajduje się informacja jaka kwota będzie dodana do skarbonki po złożeniu zamówienia. Kwota ta wynika z sumy rabatów procentowych uzyskanych z zakupów produktów oznaczonych znakiem świnki. Oszczędzanie ze „Świnką skarbonką” uwzględnia rabat systemowy Klienta, oraz obejmuje pakiety promocyjne zamieszczone na stronie www.medi-sept.com.pl. W przypadku zakupu wyłącznie pakietów promocyjnych, kwota rabatu jest wyliczana, ale odbiór może nastąpić tylko przy zamówieniu łącznie z produktami niepakietowanymi.

2. Aktualna kwota zgromadzona w skarbonce widoczna jest po prawej stronie, pod koszykiem.

3. Składając zamówienie kontrahent może wykorzystać oszczędności ze skarbonki na maksymalną kwotę równą 20% wartości zamówienia. W tym celu należy wpisać w okienku (lub użyć suwaka) kwotę jaką pobieramy ze skarbonki. Poszczególne pozycje zamówienia zostają przeliczone uwzględniając wykorzystaną kwotę.

4. Jeżeli końcowa wartość zamówienia po wykorzystaniu kwoty ze skarbonki będzie niższa niż minimum logistyczne, koszt transportu pokrywa zamawiający.

5. Możliwe jest wystąpienie różnicy do 0,20 zł netto pomiędzy kwotą deklarowaną do wybrania za skarbonki a wartością o jaką będzie pomniejszona faktura.

ASORTYMENT OBJĘTY PROMOCJĄ:
Wszystkie produkty marki MEDICLEAN (środki czystości i sprzęt), MEDI-LINE, STERI-LINE oraz GLIT.
Zapraszamy do udziału w promocjach!


Dotacja POIG

img
Zgodnie z art. 72 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne
(Dz. U. z 2008 r. Nr 45, poz. 271, z późn. zm.) i na podstawie art. 78 ust. 2 Prawa farmaceutycznego rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2002 r. w sprawie podmiotów uprawnionych do zakupu produktów leczniczych w hurtowni farmaceutycznej
(Dz. U. z 2002 r. Nr 216, poz. 1831) .

Produkty lecznicze mogą być sprzedawane do:

W przypadku zakupu produktów leczniczych uprzejmie prosimy o przysłanie fax-em lub e-mail-em wymaganych dokumentów. W myśl obowiązujących przepisów hurtownie kosmetyczne, firmy sprzątające, hotele i hurtownie fryzjerskie nie należą do podmiotów uprawnionych do nabywania produktów leczniczych.